Przejdź do treści
szygmon blog
Blog muzyka, informatyka i motocyklisty :)
  • Strona główna
  • O mnie
  • Tworzenie stron WWW
  • Moje programy
  • Szkoła
  • Elektryk
  • Kontakt

Tag: db

Niezapomniane kreskówki z dzieciństwa…

9 listopada 2010 szygmon 3 komentarze

Kiedy to oglądało się codziennie RTL 7 (później TVN 7)…

Kontynuuj Czytanie →

Zamieszczono w: Bez kategorii Złożone pod: bajki, ball, db, dragon, dzieciństwo

Kalendarz

czerwiec 2026
P W Ś C P S N
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930  
« wrz    

Ostatnie wpisy

  • Clonezilla pod PXE (WDS)
  • Sterowanie klimatyzacją Sinclair/Gree z Domoticza
  • Licznik energii elektrycznej SDM120M w Domoticzu
  • Podpięcie Linux Mint do AD
  • Webmin na Debianie z AD

Kategorie wpisów

  • Bez kategorii
  • Domoticz
  • Inteligentny dom
  • Internet
  • Joomla
  • Linux
  • PHP
  • PHP-Fusion
  • Raspberry Pi
  • Sieci
  • Studia
  • Windows

Tagi

2003 active Active Directory ad clonezilla darmowy debian directory dom domoticz elektryczna energia for gree informatyka inteligentny Internet klima klimatyzacja licznik linux neostrada netinstall obraz PHP polibuda politechnika polska prąd pxe pętla raspberry rpi samba sdm120 server serwer sieci sinclair ssh telekomunikacja ubuntu while windows wubi

Meta

  • Zaloguj się
  • Kanał wpisów
  • Kanał komentarzy
  • WordPress.org
Prawa autorskie © 2026 szygmon blog — Primer motyw WordPress od GoDaddy